قرض كردن اصلاح طلب حمید بقایی احمدی نژاد

قرض كردن: اصلاح طلب حمید بقایی احمدی نژاد دولت احمدی نژاد مجلس شورای اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی یک ماهه از فردا ، تحویل سکه‌های پیش فروش سریعتر از موعد

با وجود اینکه حدود یک هفته به سررسید سکه‌های یک ماهه پیش فروش شده است باقی مانده هست، طبق دستور بانک مرکزی این سکه‌ها از فردا (چهارشنبه) تحویل می‌شود.

یک ماهه از فردا ، تحویل سکه‌های پیش فروش سریعتر از موعد

تحویل سکه های پیش فروش سریعتر از موعد/ یک ماهه از فردا

عبارات مهم : مرکزی

با وجود اینکه حدود یک هفته به سررسید سکه های یک ماهه پیش فروش شده است باقی مانده هست، طبق دستور بانک مرکزی این سکه ها از فردا (چهارشنبه) تحویل می شود.

ایسنا نوشت:در دور تازه پیش فروش سکه که با هفت سررسید از حدود ۲۶ فروردین ماه شروع شد، پیش فروش سکه های یک ماهه نیز به سررسیدهای قبلی اضافه و با استقبال خوبی همراه شد به طوری که در وقت کمتر از یک هفته حدود یک میلیون سکه یک ماهه فروش رفت و با پر شدن ظرفیت، فروش این سررسید آخر یافت.

در ادامه نیز سررسیدهای سه و شش ماهه بسته شد تا اینکه از روز گذشته یکشنبه به طور کلی پیش فروش سکه آخر یافت.

یک ماهه از فردا ، تحویل سکه‌های پیش فروش سریعتر از موعد

این در حالی است که بنا بر اعلام اخیر مدیر کل بانک مرکزی قرار بر این شد تا سکه های یک ماهه حدود یک هفته سریعتر تحویل شود. بر اساس سکه های پیش فروش شده است با سررسید یک ماهه از فردا چهارشنبه همزمان با ۱۹ اردیبهشت ماه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تحویل می شود و جهت سایر استان ها نیز از روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در شعب بانک ملی توزیع خواهد شد. در روال معمول سکه های یک ماهه باید از ۲۶ اردیبهشت ماه تحویل می شدند. با این حال در مورد تحویل سکه های سه ماهه و سررسیدهای بعدی فعلا تصمیم بر همان وقت سررسید بوده و تحویل سریعتر از موعد آینده نگری نشده است.

سکه های یک ماهه با قیمت یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان پیش فروش شدند و با توجه به اینکه در حال حاضر سکه در بازار تا بیش از ۲ میلیون تومان قیمت می خورد. دارنده سکه با سر رسید یک ماه سودی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از هر سکه دریافت می کند.

با وجود اینکه حدود یک هفته به سررسید سکه‌های یک ماهه پیش فروش شده است باقی مانده هست، طبق دستور بانک مرکزی این سکه‌ها از فردا (چهارشنبه) تحویل می‌شود.

در سایر سر رسیدها متقاضی جهت سکه تحویل سه ماهه یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، شش ماهه یک میلیون و ۴۷۵ هزار تومان، نه ماهه یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان، یک ساله یک میلیون و۳۵۰ هزار تومان، ۱۸ ماهه یک میلیون و ۲۴۵ هزار تومان و ۲۴ ماهه یک میلیون و ۱۱۶ هزار تومان جهت هر سکه پرداخت کرده است.

در مجموع حدود هفت میلیون سکه تمام بهار آزادی در طرح پیش فروش سکه فروخته شده است است و بانک مرکزی تعهد کرده که سکه ها را نه معادل پولی بلکه سکه تحویل دهد.

یک ماهه از فردا ، تحویل سکه‌های پیش فروش سریعتر از موعد

واژه های کلیدی: مرکزی | میلیون | سررسید | اردیبهشت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs