قرض كردن اصلاح طلب حمید بقایی احمدی نژاد

قرض كردن: اصلاح طلب حمید بقایی احمدی نژاد دولت احمدی نژاد مجلس شورای اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر توانست بدن بازیکنان در بازی‌های فشرده را مدیریت کند

عضو کمیته فنی آبی پوشان گفت: عیار شفر زمانی مشخص شد که تیم وارد هفته‌های حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شد و این بازی‌های فشرده را با موفقیت سپری کرد.

شفر توانست بدن بازیکنان در بازی‌های فشرده را مدیریت کند

شفر توانست بدن بازیکنان در بازی های فشرده را مدیریت کند

عبارات مهم : افزایش

عضو کمیته فنی آبی پوشان گفت: عیار شفر زمانی مشخص شد که تیم وارد هفته های حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شد و این بازی های فشرده را با موفقیت سپری کرد.

محمد نوری در گفتگو با مهر، با اشاره به پیروزی آبی پوشان برابر الریان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از استقلال شاهد بودیم و این بازی نشان داد که تیم به اوج بلوغ خود در این فصل رسیده هست. هنگامی که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تیمی جلودار استقلال نیست و حتی در هفته هایی که بازی ها فشرده است و هر سه چهار روز یکبار بازی برگزار می شود باز هم این تیم تا این اندازه خوب عمل می کند، مشخص است که در اوج دوران آمادگی قرار دارد.

وی افزود: بعد از پیروزی بر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در فاصله زمانی بسیار کمی به مصاف الریان رفتیم و باتوجه به این که ۶ بازیکن ما در اختیار تیم ملی بودند و تعداد مصدومان هم کم نبود، شفر به خوبی توان بدنی بازیکنان را مدیریت کرد تا در این بازی حساس بازیکنان از نظر بدنی دچار کمبود نشوند و برابر الریان کمبود قوای بدنی احساس نشود.

شفر توانست بدن بازیکنان در بازی‌های فشرده را مدیریت کند

عضو کمیته فنی آبی پوشان بیان داشت: درست است که افزایش ما قطعی شده است ولی تیم نباید فقط به افزایش راضی شود. ما باید به دنبال این باشیم که بعنوان سرگروه راهی مرحله بعدی مسابقه های شویم. افزایش بعنوان سرگروه هم می تواند بر اعتبار آسیایی استقلال بیفزاید و هم می تواند مسیر افزایش به مراحل بعدی را هموارتر نماید.

نوری در خصوص احتمال حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: باید پله به پله اوج رفت و مرحله به مرحله فکر کرد. فعلا در آسیا مسئله ما رسیدن به فینال نیست. الان باید به الهلال فکر کنیم و این که بتوانیم بعد از آن بازی هم صدرنشینی در گروه را حفظ کنیم. باید بعنوان سرگروه از این مرحله راهی مرحله بعدی شویم.

عضو کمیته فنی آبی پوشان گفت: عیار شفر زمانی مشخص شد که تیم وارد هفته‌های حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شد و این بازی‌های فشرده را با موفقیت سپری کرد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدارهای باقی مانده این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: گرچه ما فینال جام حذفی را هم پیش رو داریم و این شانس را داریم که یک جام را به زودی تصاحب کنیم، ولی نباید انگیزه بازیکنان ما در لیگ هم کم شود. این روح جنگندگی که در تیم ایجاد شده است باید حفظ شود و بازیکنان ما باید به هر بازی به چشم یک فینال نگاه کنند. درست است که دیگر نمی توانیم قهرمان شویم، ولی باید تا آخرین روز جهت نایب قهرمانی بجنگیم و تلاش کنیم. ضمن این که در بالای جدول فشردگی امتیازات زیاد است و ممکن است با یک غفلت کوچک چند رده سقوط کنیم.

واژه های کلیدی: افزایش | مدیریت | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs